O Firmie

Doświadczenie i tradycja


warsztat-sajk
SAJK to firma rodzinna zajmująca się kompleksowymi naprawami samochodów osobowych i dostawczych. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług blacharsko-lakierniczych. Od roku 1987 posiadamy własną mieszalnie lakierów holenderskiej firmy DEBEER oraz sklep z artykułami lakierniczymi.
Przeprowadzane naprawy wykonujemy za pomocą nowoczesnych specjalistycznych urządzeń. Naprawy lakiernicze wykonywane są w komorze lakierniczej. Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie szkolenia. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi kompleksowo likwidując szkody powypadkowe, Jesteśmy również warsztatem podwykonawczym dla autoryzowanych serwisów.

Dysponujemy samochodami zastępczymi dla klientów warsztatu.


Jesteśmy w sieci naprawczej PZU. Dzięki temu likwidując szkodę w tej firmie będziecie Państwo mogli załatwić wszystkie formalności w naszym warsztacie ( od zgłoszenia szkody po przez oględziny itd.).
Wykonujemy także drobne usługi mechaniczne jak : wulkanizacja, wymiana zawieszenia, wymiana układu hamowania, wymiana układu wydechowego itd.
warsztat-sajk2