Nasze Usługi

Kompleksowe bezgotówkowe naprawy powypadkowe

Jesteśmy warsztatem który jest w sieci warsztatów partnerskich PZU ale naprawiamy samochody powypadkowe z każdej innej ubezpieczalni.

Blacharstwo

Naprawy karoserii wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t; 2 płyty firmy CAR-O-LINER do naciągania pojazdów, pomiar do sprawdzania płyty podwoziowej pojazdu, posiadamy urządzenia które pozwalają nam naprawiać pojazdy zarówno z karoseriami stalowymi jak i aluminiowymi; naprawiamy także elementy z tworzywa (klejenie plastiku); usuwanie wgnieceń bez malowania, wymian szyb.

Wodorowanie silników

Usuwanie nagaru zaleca się co 40/50 tyś km od nowości lub raz do roku.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wulkanizacja

Wymiana opon, naprawa uszkodzonych opon, wywarzanie kół.

Mechanika

Oleje ,hamulce, zawieszenia, rozrządy, wymiany płynów eksploatacyjnych, diagnostyka komputerowa, drobne naprawy elektromechaniczne, konserwacje pojazdu, dynamiczna wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów.

Lakiernictwo

Profesjonalna kabina lakiernicza, własna mieszalnia lakierów od ponad 20 lat pracujemy na holenderskich lakierach firmy DEBEER, w dobieraniu lakierów w mieszalni wspomagamy się elektronicznym foto spektrometrem, profesjonalne polerowanie , usuwanie małych i średnich rys i zadrapań bez lakierowanie System SSR, szybkie naprawy lakiernicze zaprawko we SMART REPAIR.

Serwis klimatyzacji

Napełnianie okładów klimatyzacji czynnikiem R-123a oraz R-1234yf, sprawdzenie szczelności , usuwanie nieszczelności, odgrzybianie klimatyzacji chemiczne lub po przez ozonowanie.

Wykonywanie kosztorysów naprawczych

Kalkulacje wykonujemy za pomocą programów firmy ADATEX.

Wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów osobowych.

Ubezpieczenia samochodów i nie tylko

Współpracujemy z firmą PZU.

Poliuretanowa strukturalna powłoka ochronna

Natrysk poliuretanowej strukturalnej powłoki ochronnej CZYTAJ WIĘCEJ